Farmasi bir Türk markası olarak sağlıklı, kaliteli, yenilikçi, çevreci ve hayvan dostu üretim anlayışımız ve sunduğumuz yüksek kazanç fırsatlarıyla insanların daha kaliteli ve konforlu bir yaşam sürmesini amaç edindik. Bu doğrultuda Farmasi Ailesi olarak tedarikçilerimiz, iş ortaklarımız, girişimcilerimiz ve çalışanlarımız ile hep birlikte çalışıyoruz.

Bir işe başlarken şirketin size sunacağı ortam her zaman içinize sinmelidir.
Başlangıçların çok önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle, Farmasi ailesine katılan danışmanlarına, şeffaf, net ve güvenilir bir çalışma ortamı ve satış stratejisi sağlayacaktır.

Ek iş ve ek gelir imkanı sunan Farmasi’nin bol kazançlı dünyasına katılmak için Farmasi üyelik formunu doldurmanız yeterli.

Farmasi Kozmetik’ten güncel haberler, ayın kampanyaları, ürünler ve yeni ürünler hakkında bigilerin yer aldığı katalog için tıklayınız.

Farmasi hakkında aklınıza takılan kayıt, üyelik, ürün bilgisi, ürünleri, sipariş, kazanç palanı, pirim sistemi hakkında tüm sorularınız için

TEL NO : 0553 748 19 89 

HEM KENDİ YAŞAMLARINIZA HEM DE ETRAFINIZDAKİ KİŞİLERE

FAYDALI OLABİLME OLANAĞI SUNMAK.

Farmasi, uyguladığı ödül sistemiyle içine aldığı aile bireylerinin kişisel gelişim ve finansal başarılar sağlamasına katkıda  bulunacaktır.
Farmasi network marketing  sahip olduğu fırsatları sizinle paylaşacak ve size bu alanda her türlü girişimcilik fırsatını verecektir.
Sizler ise, bu fırsatları yaşamak isteyenlere sunarak; hem kendinize hem de etrafınızdaki insanlara faydalı olabilme mutluluğuna erişmiş olacaksınız.

DİĞER MİSYONLARIMIZ :

İnsanlarımıza sevecekleri, eğlenceli bir iş olanağı sunmak
Beraberce iş yapmanın ve başarı kazanmanın mutluluğunu bu işe gönül vermek isteyen herkesle paylaşmak,
Sosyal sorumluluk projelerinde yer almak,satış hacmimizi sürekli yükseltmek.

Bu site Müge Engin'e ait kişisel bir sitesidir. Bu sitede yer alan tanıtım ve bilgiler Farmasi resmi web sitesi farmasiint.com dan alınmıştır.

FARMASİ İLETİŞİM TEL NO : 0541 880 81 16

  • Facebook Farmasity
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Farmasity
  • Instagram Social Icon