FARMASİ TANITIM VİDEOSU

FARMASİ TANITIM VİDEOSU

 

%100 yerli sermayeli bir şirket olsa, Renkli kozmetik ve kişisel bakım alanında 125 ülkeye ürün gönderen, Türkiye'nin ihracat şampiyonu olsa, Türkiye'de faaliyet gösteren yabancı şirketlerin tahtında gözü olsa, farmasi Doğrudan satış (network marketing) sistemi için 5 000 000 € bütçe ayırsa, 40 bin metrekare alan üzerine kurulu modern tesislerde GÜNDE BİN TON üretim kapasitesi olsa, Makyaj, bebek ürünleri, kişisel bakım, parfüm, ıslak mendil vs… 2000 çeşit ürün olsa, En önemlisi de yüksek prim ve uygun fiyat olsa, üstelik kalitesi dünya standartlarında olsa, Veeee bu yapılanmasında Takım Liderleri, Müşteri Temsilcileri alacak olsa, İLGİNİZİ ÇEKER MİYDİ?

Böyle bir şirket var, FARMASi. Farmasi size satış yaparak ek kazanç, ekip kurarak sınırsız kazanç ortaklığı olanağı sunmaktadır.

Eğer kararınızı verdiyseniz yukardaki Farmasi Kayıt Formunu hemen doldurun.

Farmasi Kayıt Olma Formu

Ek iş ve ek gelir imkanı sunan Farmasi’nin bol kazançlı dünyasına katılmak için Farmasi üyelik formunu doldurmanız yeterli.

Farmasi Kozmetik’ten güncel haberler, ayın kampanyaları, ürünler ve yeni ürünler hakkında bigilerin yer aldığı katalog için tıklayınız.

Farmasi hakkında aklınıza takılan kayıt, üyelik, ürün bilgisi, ürünleri, sipariş, kazanç palanı, pirim sistemi hakkında tüm sorularınız için

TEL NO : 0553 748 19 89 

Bu site Müge Engin'e ait kişisel bir sitesidir. Bu sitede yer alan tanıtım ve bilgiler Farmasi resmi web sitesi farmasiint.com dan alınmıştır.

FARMASİ İLETİŞİM TEL NO : 0541 880 81 16

  • Facebook Farmasity
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Farmasity
  • Instagram Social Icon