FARMASİ KARAMAN ÜYELİK | FARMASİ KARAMAN KAYIT OL | FARMASİ KARAMAN ÜYE OL

FARMASİ SİZLERE SIFIR RİSK MİNİMUM SERMAYE İLE KENDİ İŞİNİZİ KURMA FIRSATI VERİYOR
KOZMETİK DÜNYASINDA YERİNİZİ ALIN SİZDE KAZANIN VE ÇEVRENİZDEKİLERE KAZANDIRIN

Karaman Farmasi Üyelik ve Kayıt Ol Çalışanlarına Kazanç Kariyer Tatil  SGK Emeklilik İşinizi Miras Bırakabileceğiniz, Çalışma Saatlerini Kendiniz Belirleyerek Sizlere Sınırsız Kazanç ve İş İmkanı Sunuyor.

1. Farmasi üyelik başvurusu yaptınız ve farmasi üye oldunuz ürünlerinizi direk fabrika fiyatına her ay yenilenen Farmasi Katolog da yer alan fiyat üzerinden %30 indirimli alabilirsiniz.Ayrıca kat kat kazan ve hoş geldiniz programlarından faydalanarak birbirinden güzel hediyeler kazanabilirsiniz.

2. Farmasi Kayıt oldunuz 1. maddedeki kazancı elde edebilir hem de çevrenize Farmasi Kataloğu ile satış yaparak % 30 satış karı elde edebilir. Birbirinden güzel hediyeler kazanıp, kişisel satışlarınınızdan da prim kazanabilirsiniz.

3. Farmasi Danışman oldunuz ilk iki maddedeki kazançları elde edebilir hem de yeni üyeler bularak üyeleriniz de üye yaparak  % 3 ile % 22 arası değişen oranlarda performans primi alabilirsiniz.

Farmasi’de karar sizin, ister kendi ürünlerinizi indirimli alın ister satış yapıp sıcak para ve hediyeler kazanın isterseniz kendi işinizin patronu olun. Zorlama yok! Baskı yok! Bu işte patron sizsiniz. Yapamam diye düşünmeyin. Bu işe bir çok kişi çok kısıtlı imkanlarla başlıyor. Üstelik maddi anlamda yaşayabileceğiniz hiç bir kaybınız yok. Detaylı bilgiyi Farmasi danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Dilersenizde sitemizden Farmasi Online Alışveriş yapabilirsiniz.

VAKİT KAYBETMEDEN HEMEN ŞİMDİ YANDAKİ FARMASİ KAYIT FORMUNU DOLDURARAK TEMSİLCİMİZ OLUN! AŞAGIDAKİ FARMASİ HEDİYELERİNE DOĞRU YOL ALIN...


Tüm sorularınız için bizlere hiç çekinmeden iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Farmasi Kayıt Olma Formu

Farmasi hakkında aklınıza takılan kayıt, üyelik, ürün bilgisi, ürünleri, sipariş, kazanç palanı, pirim sistemi hakkında tüm sorularınız için

TEL NO : 0553 748 19 89 

Farmasi Kozmetik’ten güncel haberler, ayın kampanyaları, ürünler ve yeni ürünler hakkında bigilerin yer aldığı katalog için tıklayınız.

Ek iş ve ek gelir imkanı sunan Farmasi’nin bol kazançlı dünyasına katılmak için Farmasi üyelik formunu doldurmanız yeterli.

Bu site Müge Engin'e ait kişisel bir sitesidir. Bu sitede yer alan tanıtım ve bilgiler Farmasi resmi web sitesi farmasiint.com dan alınmıştır.

FARMASİ İLETİŞİM TEL NO : 0541 880 81 16

  • Facebook Farmasity
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Farmasity
  • Instagram Social Icon