Farmasi Başlangıç Paketi Nedir ?

Farmasi Başlangıç Paketi ile ilgili merak ettiklerinizi bu yazımızda bulabileceksiniz.Farmasi’ye yeni üye olan yada üye olmak isteyen kişilerin en çok sordukları soruların cevabını bu yazımızda bulacaksınız. Kısaca soruların altına cevaplarını yazarak bilgi sahibi olmanızı sağlayacağım. Bu pakete sahip olmak için ise tek yapmanız gereken websitemizin sol üst kısmında bulunan farmasi kayıt bütonuna tıklayarak açılan sayfada farmasi üyelik formunu doldurmanız yeterli.


Farmasi Başlangıç Paketi

Farmasi Başlangıç Paketi Nedir?

Farmasi başlangıç paketi, Farmasi’ye yeni üye olanların ilk siparişlerinde 1 kez satın alabilecekleri çok avantajlı bir paketir.


Farmasi Başlangıç Paketi Fiyatı Nedir?

Farmasi başlangıç paketi kargo dahil fiyatı 39,99 TL dir. Normal değeri 244 TL olan 10 parça ürün,2 katalog ve 5 adet numune ile Farmasi tanıtım broşürlerini sadece 39,99 TL den alırsınız.


Farmasi Başlangıç Paketi Almak Zorunlu mudur?

Hayır. Farmasi’de başka firmalardaki zorlamaların hiç biri yoktur. Paket alışveriş sırasında ilk siparişinize otomatik eklenir. Almak istemiyorsanız silebilirsiniz. Başlangıç paketiyle Farmasi ürünleri ile tanışmak önemlidir.


Farmasi Başlangıç Paketi İçinde Neler Vardır?

PAKET İÇERİĞİ ŞU ŞEKİLDEDİR :

YENİ KAYITLARA ÖZEL BAŞLANGIÇ PAKETİ

1.📍1 ADET BB KREM

2.📍MAT RUJ

3.📍125 ML ÇİFT ETKİLİ AT KESTANESİ

4.📍ÇOK AMAÇLI TEMİZLEYİCİ

5.📍225 ML SARIMSAKLI ŞAMPUAN

6.📍20 ML SİYAH MASKE

7.📍AYNISAFA YAĞI SABUNU

8.📍BEYAZLATICI DİŞ MACUNU

9.📍5 ADET SACHET NUMUNE

10.📍1 ADET PARFÜM TESTER

11.📍2 ADET KATALOK

12📍SPİRALLİ DEFTER

HEPSİ AMA HEPSİ 39.90

LİRA.


Farmasi Başlangıç Paketi Neden Önemlidir?

Yeni Farmasi üyesi olanların satışlarını ve ürün tanıtımlarını kolaylıkla yapıp satışlarını kolayca arttırabilmeleri için her kategoriden ürünler seçilerek hazırlanmış oldukça avantajlı, harika bir pakettir. Ürün almadan ürün tavsiye edilip satılmaz felsefesinden yola çıkarak hazırlanan bu paket oldukça uygun olup tüm yeni üyelerin kolaylıkla alabileceği bir fiyattan satışa sunulmuştur.


Farmasi Başlangıç Paketi Kodu Nedir?

Farmasi başlangı paketi kodu ile eklenemez. Yeni üyeler bir kez ilk siparişlerine 1 ürün eklediklerinde otomatik olarak eklenir. Paketi almak istemeyen yeni üyeler, paketi sepetten silebilir.


Farmasi’ye Daha Önce Kayıt Olanlar Bu Paketi Alabilir mi?

Farmasi’ye daha önce kayıt olup hiç sipariş vermemiş olanlar, başlangıç paketini alabilirler. Ancak dah aönceden kayıt olup 1 defa sipariş vermiş olanlar alamazlar.


Farmasi Bağlangıç Paketi Prim Değerli midir?

Hayır. Farmasi başlangıç paketinin puan değeri vardır.


Farmasi Bağlangıç Paketinin En Önemli Özelliklerinden Biri Nedir?

Farmasi başlangıç paketini aldığınızda, Sistem Destek Bedeli (5 TL),Kargo Ücreti(9,99 TL), Kapıda Ödeme Ücreti (3,5 TL) ve 2 TL Kattalog Ücreti faturanıza eklenmez. 20,5 lira hemen kazancınız olur.


Siz de Farmasi ailesine katılıp, kazanç elde etmek istiyorsanız, üye olduktan hemen sonra ilk olarak başlangıç paketini almanızı öneriyorum.


Bu site Müge Engin'e ait kişisel bir sitesidir. Bu sitede yer alan tanıtım ve bilgiler Farmasi resmi web sitesi farmasiint.com dan alınmıştır.

FARMASİ İLETİŞİM TEL NO : 0541 880 81 16

  • Facebook Farmasity
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Farmasity
  • Instagram Social Icon