Farmasi Network Marketing’de Nasıl Üye Bulunur ?


Farmasi Network Marketing Üye Nasıl Bulunur ?

Farmasi Network Marketin’de Üye Nasıl Bulunur?

Network Marketing, dünya çapında büyük işlem hacmi olan şirketlerin kullandıkları ve kendileriyle çalışan herkes için farklı olasılıklara fırsat tanıyan, alternatif bir ticaret sistemidir. Fırsat eşitliğinin ve ticari duvarların esnemesinin sağlandığı bu zengin alternatif içinde yer almanın, her ticari yapıda olduğu gibi kendine özgü kuralları vardır. Bu sistemin içinde yer alabilmek ve network marketingde üye bulma sürecinde başarılı olmak için, çalışma alanının ne getirdiğini ve onun özgün kurallarını anlamak gerekir.


Farmasi'de Nasıl Üye Bulunur?

Network marketing uzmanlarının bu alanda başarılı olmanın anahtarı için verdikleri çok basit bir cevap vardır: konuşmak. Evet, Network Marketing’de başarılı olmak için ilk ve en önemli adım, konuşmaktır. Çevrenizdeki herkese bu işi anlatmalısınız. Onların bu işe karşı önyargıları mutlaka olacaktır. Bunları anlamak ve reddedilmekten bıkmadan daha fazla kişiye bu işi anlatmak, Farmasi üye bulma sürecinde sizi başarıya götüren yolu açacaktır.İletişim Listenizi Oluşturun.

İletişim listesi olmassa olmazlardandır , bu yeni işinizi kimlere anlatabileceğinizi belirten çalışma dosyanız olacaktır. Bu listede, bir şekilde tanıdığınız herkes yer almalı. Akrabalarınız, arkadaşlarınız, akrabalarınızın ve arkadaşlarınızın arkadaşları, sosyal etkinliklerde tanıştığınız insanlar ve belki hakkında hiçbir şey bilmediğiniz ama karşılaştıkça selamlaştığınız insanlar; yani herkes. Onları uygun şekilde tasnif ederek, 500 kişilik bir liste oluşturduğunuzda başarılı olmak için ne yapmanız gerektiğini görüyor olacaksınız.


İletişim listeniz için günde bir saatinizi ayırarak, listedeki herkesle iletişim kurup, bu işi anlatmalısınız. Yeteri kadar olumsuz cevap aldıktan sonra, bu işte profesyonelleşme yolunda emin adımlarla ilerleyeceksiniz.Farmasi Sosyal Medya EtkisiFarmasi sosyal medya ile Üye Bulmak :


Sosyal Medya

Facebook, instagram, twitter gibi sosyal medya kanalları ile, milyonlarca kişiye ulaşabilirsiniz. Bu işe başlamak isteyen bir çok kişi bana çevrem yokki diyerek hemen pes edip çekiliyor. Çevrem yokki bahanesinin çözümü , o kişilerin sosyal medya kanallarını bilmemelerindendir. Ekibime katlılan herkesi, sosyal medya ile nasıl üye bulunur konusunda eğitiyorum.


Profesyonel Olmak :

Listenizdeki kişilerle Farmasi üyesi bulmak için iletişim kurarken, profesyonel olabilmelisiniz. Unutmayın ki, bu devasa bir iş sahası ve siz insanları yeni bir işe davet ediyorsunuz. Bu iş onlar olmadan da yürüyor ve dünya çapında milyonlarca insan, bu işle kendilerine yeni hayatlar kuruyorlar. Listenizdeki kişilerin önyargılarıyla başa çıkarken, onlara doğru sorular sorarak, doğru cevapları kendilerinin keşfetmelerini sağlayın. Bunun için açık uçlu ve pozitif yönlendirmeli sorularla, onlara yol göstermelisiniz. Ardından doğru programlanmış bir takip süreciyle, hem kendiniz hem de yakınlarınız için alternatif bir hayatın kapılarını açabilirsiniz.


Farmasi size finansal özgürlüğünüzü ve hayallerinizi kazanma fırsatını sunuyor. Kendi parasını kendi kazanmak isteyen tüm bay ve bayanları ekibime davet ediyorum.

Farmasi Üyelik İçin 0553 748 1989


Bu site Müge Engin'e ait kişisel bir sitesidir. Bu sitede yer alan tanıtım ve bilgiler Farmasi resmi web sitesi farmasiint.com dan alınmıştır.

FARMASİ İLETİŞİM TEL NO : 0541 880 81 16

  • Facebook Farmasity
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Farmasity
  • Instagram Social Icon